Upgrade Status (4.3.8) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Administration
sq: Administrimi

en: Update
sq: Rifresko

en: read more
sq: lexo akoma

en: Error
sq: Gabim

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: About
sq: Informacione
