Upgrade Status (4.3.9) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Administration
oc: Administracion

en: Project
oc: Projèctes

en: Update
oc: Metre a jorn

en: read more
oc: ne legir mai

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Up to date
oc: A jorn

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Line
oc: Linha

en: Installed
oc: Installat

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Not installed.
oc: Pas installat.
