Upgrade Status (4.3.9) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Project
sv: Projekt

en: Update
sv: Uppdatera

en: read more
sv: läs mer

en: Error
sv: Fel

en: Check manually
sv: Kontrollera manuellt

en: Up to date
sv: Aktuell

en: File name
sv: Filnamn

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Line
sv: Rad

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Installed
sv: Installerad

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt

en: Not installed.
sv: Inte installerad.

en: Export as HTML
sv: Exportera som HTML

en: Uninstalled
sv: Avinstallerad

en: Compatible
sv: Kompatibel
