Upgrade Status (4.3.9) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Administration
tr: Yönetim

en: Project
tr: Proje

en: Update
tr: Güncelle

en: read more
tr: devamını oku

en: Error
tr: Hata

en: Check manually
tr: Elle kontrol edin

en: Up to date
tr: Güncel

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Line
tr: Hat

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Installed
tr: Kurulu

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: About
tr: Hakkında

en: Scan
tr: Tara

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor

en: Not installed.
tr: Kurulmadı.

en: Export as HTML
tr: HTML olarak kaydet
