Upgrade Status (4.3.9) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Update
ur: تجدید

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: Error
ur: خرابی

en: Up to date
ur: جدید ترین

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں
