Upgrade Status (5.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Update
ms: Kemas kini

en: read more
ms: baca lagi

en: Error
ms: Ralat

en: Check manually
ms: Periksa secara manual

en: Up to date
ms: Terkini

en: File name
ms: Nama fail

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Line
ms: Baris

en: Installed
ms: Terpasang

en: About
ms: Perihal

en: Error message
ms: Mesaj ralat
