Upgrade Status (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်
