Upgrade Status (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Error
ta: வழு
