Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Error
jv: Salah

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Line
jv: Baris
