Upgrade Status (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Error
ur: خرابی
