Upgrade Status (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Project
af: Projek

en: Export
af: Voer uit

en: Error
af: Fout

en: Up to date
af: Op datum
