Upgrade Status (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: Project
no: Prosjekt

en: Error
no: Feil

en: Check manually
no: Sjekk manuelt

en: Up to date
no: Oppdatert

en: File name
no: Filnavn

en: N/A
no: &mdash;

en: Line
no: Linje

en: Ignore
no: Ignorer

en: Upgrade status
no: Oppgraderingsstatus

en: Export as HTML
no: Eksporter som HTML
