Upgrade Status (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: error
lv: kļūda

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Modules
lv: Moduļi

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Change
lv: Mainīt

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Themes
lv: Tēmas

en: Available
lv: Pieejams

en: ok
lv: labi

en: Project not secure
lv: Projekts nav drošs

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Drupal drošības komanda ir atzīmējusi šo projektu kā nedrošu, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams nekavējoties atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes
