Upgrade Status (8.x-2.10) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Project
fa: پروژه

en: Error
fa: خطا

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Custom
fa: سفارشی

en: File name
fa: نام فایل

en: N/A
fa: هیچ

en: Line
fa: خط

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Installed
fa: نصب شده

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده
