Upgrade Status (8.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Project
ca: Projecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Custom
ca: Personalitzat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: N/A
ca: No aplica

en: Line
ca: Línia

en: Ignore
ca: Ignora

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Scan
ca: Escaneja
