Upgrade Status (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Update
am: አዘምን

en: Error
am: ስህተት

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Custom
am: ብጁ

en: Ignore
am: ችላ በል
