Upgrade Status (8.x-3.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Administration
ja: 管理

en: Project
ja: プロジェクト

en: Update
ja: 更新

en: Error
ja: エラー

en: Check manually
ja: 手動で確認

en: Up to date
ja: 最新

en: Custom
ja: カスタム

en: File name
ja: ファイル名

en: Line
ja: 行

en: Ignore
ja: 無視

en: Installed
ja: インストール済み

en: Unavailable
ja: 利用不可

en: Not applicable
ja: 適用不可

en: Export as HTML
ja: HTMLとしてエクスポート
