Upgrade Status (8.x-3.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Project
ru: Проект

en: Update
ru: Обновить

en: Issues
ru: Задачи

en: Error
ru: Ошибка

en: Check manually
ru: Проверить вручную

en: Up to date
ru: Актуально

en: Custom
ru: Собственная

en: File name
ru: Имя файла

en: N/A
ru: Н/Д

en: Line
ru: Линия

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Installed
ru: Установлено

en: Plan
ru: План

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: Scan
ru: Сканировать

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: LINE
ru: ЛИНИЯ

en: Export as HTML
ru: Экспорт в HTML

en: Unchecked
ru: Невыбранный

en: Uninstalled
ru: Удалено

en: Compatible
ru: Совместимость

en: Scanning projects
ru: Сканирование проектов

en: Analysis complete for @project.
ru: Выполнен анализ для @project.
