Upgrade Status (8.x-3.11) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Check manually
th: ตรวจสอบอีกครั้ง

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: N/A
th: ไม่มี

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Installed
th: ติดตั้ง
