Upgrade Status (8.x-3.13) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Line
km: ជួរ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Error message
km: សារ​កំហុស
