Upgrade Status (8.x-3.13) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Project
lt: Projektas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Error
lt: Klaida

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Custom
lt: Savitas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Line
lt: Eilutė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta
