Upgrade Status (8.x-3.14) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Project
pl: Projekt

en: Update
pl: Aktualizuj

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Error
pl: Błąd

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Up to date
pl: Aktualne

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: N/A
pl: niedostępne

en: Line
pl: Linia

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: Export as HTML
pl: Eksport do HTML

en: Uninstalled
pl: Odinstalowano
