Upgrade Status (8.x-3.15) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: Error
gu: ભુલ

en: Check manually
gu: જાતે તપાસો

en: Up to date
gu: અધતિત

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Line
gu: લીટી

en: Ignore
gu: અવગણો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
