Upgrade Status (8.x-3.17) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Administration
bg: Администриране

en: Update
bg: Промени

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Error
bg: Грешка

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
