Upgrade Status (8.x-3.17) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Line
el: Γραμμή

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Not applicable
el: Μη εφαρμόσιμο
