Upgrade Status (8.x-3.17) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Administration
et: Haldus

en: Project
et: Projekt

en: Update
et: Uuenda

en: read more
et: loe edasi

en: Error
et: Viga

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: File name
et: Faili nimi

en: N/A
et: Puudub

en: Line
et: Rida

en: Ignore
et: Eira

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Error message
et: Veateade

en: Not applicable
et: Pole rakendatav
