Upgrade Status (8.x-3.2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Project
ar: المشروع

en: Update
ar: تحديث

en: Error
ar: خطأ

en: Check manually
ar: التحقق يدوياً

en: Up to date
ar: محَدَّث

en: Custom
ar: مخصص

en: File name
ar: اسم الملف

en: N/A
ar: غير موجود

en: Line
ar: السطر

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Installed
ar: مثبت

en: Not applicable
ar: غير منطبق
