Upgrade Status (8.x-3.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Error
te: సమస్య

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Ignore
te: విస్మరించు
