Upgrade Status (8.x-3.3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Status
no: Støða

en: Type
no: Slag

en: Remove
no: Tak burtur

en: Administration
no: Fyrisiting

en: Update
no: Dagfør

en: Error
no: Feilur

en: Check manually
no: Kanna manuelt

en: Up to date
no: Dagført

en: Custom
no: Sergjørt
