Upgrade Status (8.x-3.3) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Remove
fr: Retirer

en: Project
fr: Projet

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Error
fr: Erreur

en: Check manually
fr: Vérifier manuellement

en: Up to date
fr: À jour

en: Custom
fr: Personnalisé

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Line
fr: Ligne

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Installed
fr: Installé

en: Unavailable
fr: Indisponible

en: Scan
fr: Parcourir

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Export as HTML
fr: Exporter en HTML

en: Unchecked
fr: Décoché

en: Uninstalled
fr: Non installé

en: Collaborate with maintainers
fr: Collaborer avec l'équipe de maintenance
