Upgrade Status (8.x-3.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Administration
is: Stjórnun

en: Update
is: Uppfæra

en: Error
is: Villa

en: Check manually
is: Athuga handvirkt

en: Up to date
is: Uppfært

en: Custom
is: Sérsniðið

en: File name
is: Skráarnafn

en: N/A
is: Á ekki við

en: Ignore
is: Hunsa

en: Not applicable
is: Á ekki við
