Upgrade Status (8.x-3.3) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Project
uk: Проект

en: Update
uk: Оновити

en: Error
uk: Помилка

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Custom
uk: Власний

en: File name
uk: Назва файла

en: N/A
uk: Н/Д

en: Line
uk: Рядок

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Installed
uk: Встановлено

en: Plan
uk: План

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Scan
uk: Сканувати

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: LINE
uk: ЛІНІЯ

en: Export as HTML
uk: Експорт в HTML

en: Unchecked
uk: Непозначено

en: Uninstalled
uk: Деінстальовано

en: MESSAGE
uk: ПОВІДОМЛЕННЯ

en: Compatible
uk: Сумісне
