Upgrade Status (8.x-3.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Error
ps: تیروتنه

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Ignore
ps: ناګارل

en: Installed
ps: لګول شوي
