Upgrade Status (8.x-3.5-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
