Upgrade Status (8.x-3.5-alpha1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Administration
id: Administrasi

en: Project
id: Proyek

en: Update
id: Perbarui

en: Error
id: Kesalahan

en: Check manually
id: Periksa secara manual

en: Up to date
id: Terkini

en: Custom
id: Tersuai

en: File name
id: Nama berkas

en: N/A
id: T/T

en: Line
id: Baris

en: Ignore
id: Abaikan

en: Installed
id: Terinstal

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: Not applicable
id: Tidak berlaku

en: Uninstalled
id: Tidak terpasang

en: Compatible
id: Kompatibel
