Upgrade Status (8.x-3.5) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Update
bn: আপডেট

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Up to date
bn: আপ-টু-ডেট

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Line
bn: লাইন

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
