Upgrade Status (8.x-3.5) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Administration
he: ניהול

en: Project
he: פרוייקט

en: Update
he: עדכון

en: Error
he: שגיאה

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Custom
he: מותאם

en: File name
he: שם קובץ

en: N/A
he: -ללא-

en: Line
he: שורה

en: Ignore
he: התעלמות

en: Installed
he: מותקן

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Uninstalled
he: לא מותקן
