Upgrade Status (8.x-3.6) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Administration
ro: Administrare

en: Project
ro: Proiect

en: Update
ro: Actualizare

en: Error
ro: Eroare

en: Check manually
ro: Verifică manual

en: Up to date
ro: Actualizat

en: Custom
ro: Personalizat

en: File name
ro: Numele fișierului

en: N/A
ro: N/D

en: Line
ro: Linie

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Installed
ro: Instalat

en: Not applicable
ro: Nu se aplică

en: Unchecked
ro: Nebifat
