Upgrade Status (8.x-3.7) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Project
hu: Projekt

en: Update
hu: Frissítés

en: Error
hu: Hiba

en: Check manually
hu: Kézi ellenőrzés

en: Up to date
hu: Aktuális

en: Custom
hu: Egyéni

en: File name
hu: Fájlnév

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Line
hu: Sor

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Installed
hu: Telepített

en: Plan
hu: Terv

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Scan
hu: Átvizsgál

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Export as HTML
hu: Exportálás HTML formátumba

en: Unchecked
hu: Nincs bejelölve

en: Incompatible
hu: Inkompatibilis

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva

en: Compatible
hu: Kompatibilis
