Upgrade Status (8.x-3.9) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Administration
af: Administrasie

en: Project
af: Projek

en: Update
af: Dateer op

en: Error
af: Fout

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Up to date
af: Op datum

en: Contributed
af: Bygedra
