Upgrade Status (8.x-3.18) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Administration
bs: Administracija

en: Project
bs: Projekt

en: Update
bs: Ažuriranje

en: read more
bs: pročitaj sve

en: Error
bs: Greška
