Upgrade tool (2.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt venda aftur til útgávuna frá %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
is: Avrit av útgávuni frá %date.
