Upgrade tool (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Revision
ps: بياكتون
