Upgrade tool (3.0.7) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa
