Upgrade tool (3.0.7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
