Upgrade tool (3.0.8) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: The configuration was imported successfully.
et: Seadistus imporditi edukalt.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.

en: The configuration was imported with errors.
et: Seadistus imporditi vigadega.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
et: Seadistust ei saa importida, kuna selle valideerimine ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: There are no changes to import.
et: Pole ühtegi muudatust importida.

en: Another request may be importing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib juba importida konfiguratsiooni.

en: Importing configuration
et: Impordin seadistust

en: Starting configuration import.
et: Alustan seadistuse importi.

en: Configuration import has encountered an error.
et: Seadistuse impordi käigus tekkis viga.

en: The configuration import failed for the following reasons:
et: Seadistuse import ebaõnnestus järgnevatel põhjustel:
