Upgrade tool (3.0.8) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах
