Upgrade tool (4.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
