Upgrade tool (4.1.1) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Return
tr: Geri dön

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: The configuration was imported successfully.
tr: Yapılandırma başarıyla içe aktarıldı.

en: Completed @current step of @total.
tr: @current / @total adım tamamlandı.

en: The configuration was imported with errors.
tr: Yapılandırma hatalarla birlikte içe aktarıldı.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
tr: Doğrulama şu nedenle başarısız olduğundan yapılandırma içe aktarılamıyor:

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: There are no changes to import.
tr: İçe aktarılacak değişiklik yok.

en: Another request may be importing configuration already.
tr: Başka bir istek zaten yapılandırmayı içe aktarıyor olabilir.

en: Importing configuration
tr: Yapılandırma içe aktarılıyor

en: Starting configuration import.
tr: Yapılandırmanın içe aktarılması başlatılıyor.

en: Configuration import has encountered an error.
tr: Yapılandırma içe aktarılırken hata saptandı.

en: The configuration import failed for the following reasons:
tr: Yapılandırmanın içe aktarılması şu nedenlerle başarısız oldu:
