Upgrade tool (4.1.2) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Available actions:
az: Mövcud tədbirlər:

en: The configuration was imported successfully.
az: Konfiqurasiya uğurla idxal edildi.

en: Completed @current step of @total.
az: @total -ın @curren addımı tamamlandı.

en: The configuration was imported with errors.
az: Konfiqurasiya xətalarla idxal edildi.

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
az: Konfiqurasiya idxal edilə bilməz, çünki aşağıdakı səbəblərə görə doğrulama uğursuz oldu:

en: @date by @username
az: @date @username

en: There are no changes to import.
az: İdxal üçün heç bir dəyişiklik yoxdur.

en: Another request may be importing configuration already.
az: Başqa bir sorğu artıq konfiqurasiyanı idxal edə bilər.

en: Importing configuration
az: Konfiqurasiya idxal edilir

en: Starting configuration import.
az: Konfiqurasiya idxalı başlayır.

en: Configuration import has encountered an error.
az: Konfiqurasiya idxalı xəta ilə üzləşdi.

en: The configuration import failed for the following reasons:
az: Konfiqurasiya idxalı aşağıdakı səbəblərə görə uğursuz oldu:
